Zakładam nową firmę

Dla kogo kierujemy nasze usługi?

Dziś w wielu zawodach coraz popularniejsza jest praca w systemie zdalnym. Takie rozwiązanie daje mnóstwo swobody, a jednocześnie ogranicza koszty dojazdów czy utrzymania powierzchni biurowej. Jednak założenie firmy, nawet tej prowadzonej w systemie zdalnym, wymaga podania miejsca wykonywania działalności.

Co zrobić w takiej sytuacji?

Z pomocą przychodzi nasza oferta założenia firmy w wirtualnym biurze. Dzięki niej można uzyskać adres w rozpoznawalnej lokalizacji w centrum Poznania. W ten sposób już od samego początku podnosi się prestiż działalności bez angażowania dużych środków finansowych. Biuro wirtualne to znakomite rozwiązanie dla firm działających w praktycznie każdej branży.

Załóż swoją nową firmę w wirtualnym biurze

Dlaczego warto ?

niski koszt prowadzenia biura
Adres w centrum miasta
Dostęp do sali konferencyjnej
Obsługa księgowa
Obsługa korespondencji
Umowę możemy podpisać online lub stacjonarnie w naszym biurze
Dostęp do dokumentów firmy
24/7 w panelu klienta
Wystawianie, skanowanie i wysyłanie FV z aplikacji mobilnej

W celu rejestracji firmy pod naszym adresem wypełnij i prześlij formularz

lub zadzwoń
512 626 769

Zakładasz firmę w formie spółki ?

W naszej ofercie możemy połączyć otwarcie działalności w wirtualnym biurze z usługą księgową. Dobra księgowość to klucz do zwiększenia efektywność firmy, a także gwarancja bezpieczeństwa związanego z rozliczeniami podatkowymi i dokumentacją.

Obsługujemy zarówno spółki z o. o., jak i jednoosobowe działalności gospodarcze. Zapewniamy bardzo wygodne wystawianie, skanowanie i wysyłanie faktur poprzez aplikację mobilną.

 Z nami wszystkie formalności można załatwić zdalnie. Założenie firmy nigdy wcześniej nie było tak proste!

skorzystaj z połączenia ofert

Wirtualne Biuro

ul. Półwiejska 17/26 61-888 Poznań

adres do rejestracji firmy
obsługa korespondencji
sala konferencyjna

Rejestracja Spółki z o.o.

kompleksowa usługa za 1000zł netto

Rejestracja spółki w systemie s24
Przygotowanie i złożenie PEŁNEJ dokumentacji dla KRS/US/ZUS
(VAT/VAT-UE)

Założenie firmy a biuro wirtualne

Szczególnie nowi przedsiębiorcy powinni skupić się na optymalizacji wszelkich kosztów prowadzenia firmy. Otwarcie działalności wiąże się zazwyczaj z wysokimi nakładami na szkolenia czy sprzęt. Wirtualne biuro umożliwia ograniczenie wydatków związanych z wynajmem lokalu.

Nasze e-biuro mieści się przy ulicy Półwiejskiej w Poznaniu. To najbardziej rozpoznawalna ulica w mieście, skupiająca marki o światowej renomie. Zakładając firmę pod tym adresem, od samego początku zaczynasz czerpać korzyści z reprezentacyjnego charakteru samej lokalizacji.

Sam wirtualny adres to nie jedyny składnik oferty Biuro Spółki. W ramach jednego pakietu cenowego zyskujesz także kompleksową obsługę korespondencji. Odbierzemy wszelkie listy, wysyłając natychmiastowe powiadomienie. Na Twoją prośbę wykonujemy skany korespondencji bez żadnych miesięcznych limitów.

 Zeskanowane dokumenty dostarczamy Ci w formie elektronicznej, dzięki czemu masz możliwość reagowania na zawarte w nich informacje z dowolnego miejsca. Pakiet cenowy na wirtualne biuro w Poznaniu udostępnia także salę konferencyjną o najlepszym standardzie wśród tego typu usług.

 Fizyczna przestrzeń biurowa na ulicy Półwiejskiej służy do organizacji szkoleń i spotkań z kontrahentami, świadcząc o profesjonalizmie firmy.

Najważniejszą korzyścią otwarcia działalności w wirtualnym biurze jest wyraźna oszczędność pieniędzy, tak ważna na początku biznesowej drogi. Za niewielką kwotę zyskuje się nie tylko adres, konieczny do zarejestrowania działalności gospodarczej, ale także miejsce, gdzie będzie trafiała firmowa korespondencja. 

Nasi pracownicy przeprowadzą archiwizację każdego dokumentu, który zostanie przesłany do biura. Wszystkie te materiały będą dostępne 24/7 w systemie online. Nie trzeba więc tracić czasu na żmudne zadania administracyjne. Po założeniu firmy można skupić się na jej dynamicznym rozwoju.

Wirtualne biuro staje się zatem świetną metodą obniżenia kosztów i wspomagania rozwoju biznesu.