Zmiana adresu firmy

Szybkie i łatwe załatwienie formalności

Zmiana adresu firmy nie jest procesem skomplikowanym. Wszystkie formalności mogą zostać dopełnione za pośrednictwem internetu. Należy jednak pamiętać o terminach – ustawodawca nakłada obowiązek dokonania aktualizacji w czasie 7 dni od zaistnienia zmiany adresu działalności gospodarczej.

Rejestrując u nas swoją firmę można zapytać o szczegóły tego procesu i otrzymać wszystkie niezbędne wskazówki. Gwarantujemy minimum formalności oraz atrakcyjne ceny. Umowę możemy podpisać online lub w naszym biurze. 

wynajem adresu

Zredukowaliśmy formalności do minimum

Podaj kilka niezbędnych informacji, a my przygotujemy umowę wynajmu adresu dla Twojej firmy.

Umowa może zostać podpisana za pomocą platformy internetowej autenti.com  lub osobiście w naszym biurze przy ul. Półwiejskiej 17/26 w Poznaniu. Wzór umowy.

Najczęściej zadawane pytania

W przypadku dodatkowych wątpliwości – skontaktuj się z nami- z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie. 

Wirtualne biuro to fizyczne miejsce, w którym możesz zarejestrować swoją działalność gospodarczą. Usługa ta daje możliwość wykonywania wszystkich niezbędnych spraw biurowych związanych z prowadzeniem firmy.

Umowę można podpisać w siedzibie firmy lub przez internet przy pomocy platformy autenti.com

Wszystkie listy dostępne są fizycznie w naszym biurze oraz w panelu klienta. Można je odbierać osobiście lub możemy je przesłać na wskazany adres.

Osoby prawne czyli spółki kapitałowe (np. sp. z o.o.) podatki CIT i VAT rozliczają w Urzędzie Skarbowym właściwym ze względu na siedzibę. Osoby fizyczne podatek PIT i VAT rozliczają w Urzędzie Skarbowym właściwym ze względu na miejsce zamieszkania

Urząd Skarbowy:

Urząd Skarbowy Poznań Wilda, ul. Dolna Wilda 80 B 61-501 

ZUS:

Inspektorat w Poznaniu, ul. Fabryczna 27/28, 61-512 Poznań

KRS:

Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy KRS, ul. Chlebowa 4/8, 61-003 Poznań