zarejestruj u nas swoją firmę

Szybkie i łatwe załatwienie formalności

Zmiana adresu firmy nie jest procesem skomplikowanym. Wszystkie formalności mogą zostać dopełnione za pośrednictwem internetu. Należy jednak pamiętać o terminach – ustawodawca nakłada obowiązek dokonania aktualizacji w czasie 7 dni od zaistnienia zmiany adresu działalności gospodarczej.

Rejestrując u nas swoją firmę można zapytać o szczegóły tego procesu i otrzymać wszystkie niezbędne wskazówki. Gwarantujemy minimum formalności oraz atrakcyjne ceny – podstawowy pakiet przy zmianie adresu firmy będzie kosztować nie więcej niż 100 zł miesięcznie. Umowę możemy podpisać online lub w naszym biurze w Poznaniu.

formularz rejestracyjny

Zredukowaliśmy formalności do minimum

Podaj kilka niezbędnych informacji, a my przygotujemy umowę wynajmu adresu dla Twojej firmy.

Umowa może zostać podpisana za pomocą platformy internetowej autenti.com  lub osobiście w naszym biurze przy ul. Półwiejskiej 17/26 w Poznaniu. Wzór umowy poniżej.

Czym jest wirtualne biuro?

Wirtualna siedziba może zapewnić wszystko, czego przedsiębiorcy potrzebują od biura komercyjnego – bez problemów i wydatków związanych z faktyczną przeprowadzką firmy lub wynajmem nieruchomości komercyjnych. Nasze e-biuro umożliwia nie tylko uzyskanie adresu w prestiżowej lokalizacji w Poznaniu przy zachowaniu minimum kosztów, ale także oferuje dostęp do obsługi poczty, organizacji spotkań w sali konferencyjnej czy korzystania z profesjonalnych usług księgowych.

Jest to niezwykle przydatne dla przedsiębiorców, prowadzących biznes w internecie, którzy potrzebują kompleksowej obsługi w jednym miejscu. Zmiana adresu działalności gospodarczej na wirtualne biuro pozwala nie tylko oszczędzić pieniądze, ale także czas i energię. Wiele spraw administracyjnych zaleca się w takim przypadku odpowiednim profesjonalistom.

Wiele firm może dziś spokojnie rozwijać swoją działalność, wykorzystując do tego jedynie internet. Od handlu elektronicznego, poprzez szereg usług doradczych, aż po programowanie – przedsiębiorcy mogą z łatwością prosperować bez konieczności opłacania stacjonarnej siedziby działalności.

Możliwe jest nawet posiadanie całego zespołu pracowników, którzy nie spotykają się z sobą na co dzień, komunikując się wyłącznie za pośrednictwem sieci. Jednak niektóre aspekty działalności biznesowej wymagają fizycznej lokalizacji, a zapraszanie klientów do własnego domu nie zawsze jest dobrym pomysłem. Dlatego też tak popularna staje się zmiana adresu firmy na wirtualne biuro.

Zmiana adresu działalności gospodarczej

Dominacja internetu w biznesie stała się faktem. Każda firma wykorzystuje go w swojej działalności, a niektóre przedsiębiorstwa są w stanie przenieść większą część swoich działań do sieci. Fizyczna forma spotkań pozostaje ograniczona do negocjacji z klientami czy szkoleń. Czy uważasz, że w takim wymiarze opłacanie miesięcznego czynszu za lokal biurowy będzie miało sens? Dużo lepszym rozwiązaniem okazuje się zmiana adresu działalności gospodarczej na biuro wirtualne. 

E-biuro daje wszystko, co lokale komercyjne, za ułamek ich ceny. Dzięki naszej usłudze otrzymujesz rozpoznawalną lokalizację dla swojej firmy. Nie ma lepszego miejsca w Poznaniu niż ulica Półwiejska – najdroższa arteria pod względem cen wynajmu, będąca centrum biznesowym miasta. Taki adres otrzymasz, korzystając z naszych usług wirtualnego biura. Nie musisz się przeprowadzać, a także ponosić ogromnych kosztów przestrzeni komercyjnej – biuro wirtualne staje się dostępne od zaraz!

Zmiana adresu firmy na biuro wirtualne – zakres oferty

Jeśli podjąłeś decyzję o zmianie adresu firmy na nasze e-biuro na Półwiejskiej, z pewnością ucieszy Cię fakt, że to nie koniec propozycji. W ramach jednego pakietu cenowego zyskujesz ponadto dostęp do profesjonalnej sali konferencyjnej. Możesz tam przeprowadzać wszelkie spotkania i szkolenia. 

Nasze biuro wyróżnia się wysokim standardem i pełnym przygotowaniem audiowizualnym. Odciążymy Cię także w kwestii zarządzania korespondencją. Nie ominie Cię żadna ważna informacja. Twoją korespondencję możemy zeskanować natychmiast po odbiorze i przesłać na podany adres mailowy.

Zmiana adresu działalności gospodarczej na biuro wirtualne przynosi oszczędności finansowe i czasowe. Pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności i zgłoszenia zmiany lokalizacji do odpowiednich instytucji. Wszystkie opisane powyżej korzyści otrzymasz u nas za maksymalną kwotę 100 zł miesięcznie lub 700 zł rocznie. Podpisanie umowy online lub fizycznie w naszym biurze rozpoczyna nowy etap dla Twojej firmy, prowadząc ją w stronę większych zysków.

Dokumentacja

Wzór umowy

Zapoznaj się z naszą umową najmu adresu:
Wyświetl PDF

Przeczytaj również nasz artykuł:
Obowiązki przedsiębiorcy po zmianie adresu firmy