Czym jest wirtualne biuro?

Czym jest wirtualne biuro?

Wirtualne Biuro – adres do rejestracji firmy ale nie tylko…

Zacznijmy od najważniejszego. Zakładając działalność gospodarczą lub rejestrując spółkę potrzebujesz dla niej adresu. Nie chcesz podawać adresu domowego, a nie masz też ochoty wynajmować na własną rękę przestrzeni biurowych? Jest na to sposób!

Wirtualne biuro Poznań pomoże Ci oszczędzić czas i pieniądze. Już w 10 minut podpiszesz z nami umowę nie wstając od komputera i zyskasz wirtualny adres przy ulicy Półwiejskiej w sercu Poznania.

Po podpisaniu umowy zyskasz adres, który będziesz mógł podać przy rejestracji spółki lub JDG, a potem wykorzystywać we wszystkich firmowych materiałach – np. marketingowych – w korespondencji z urzędami, współpracownikami czy też klientami.

Wirtualna siedziba może zapewnić wszystko, czego przedsiębiorcy potrzebują od biura komercyjnego – bez problemów i wydatków związanych z faktyczną przeprowadzką firmy lub wynajmem nieruchomości komercyjnych. Nasze e-biuro umożliwia nie tylko uzyskanie adresu w prestiżowej lokalizacji w Poznaniu przy zachowaniu minimum kosztów, ale także oferuje dostęp do obsługi poczty, organizacji spotkań w sali konferencyjnej czy korzystania z profesjonalnych usług księgowych.

Jest to niezwykle przydatne dla przedsiębiorców, prowadzących biznes w internecie, którzy potrzebują kompleksowej obsługi w jednym miejscu. Zmiana adresu działalności gospodarczej na wirtualne biuro pozwala nie tylko oszczędzić pieniądze, ale także czas i energię. Wiele spraw administracyjnych zaleca się w takim przypadku odpowiednim profesjonalistom.

Wiele firm może dziś spokojnie rozwijać swoją działalność, wykorzystując do tego jedynie internet. Od handlu elektronicznego, poprzez szereg usług doradczych, aż po programowanie – przedsiębiorcy mogą z łatwością prosperować bez konieczności opłacania stacjonarnej siedziby działalności.

Możliwe jest nawet posiadanie całego zespołu pracowników, którzy nie spotykają się z sobą na co dzień, komunikując się wyłącznie za pośrednictwem sieci. Jednak niektóre aspekty działalności biznesowej wymagają fizycznej lokalizacji, a zapraszanie klientów do własnego domu nie zawsze jest dobrym pomysłem. Dlatego też tak popularna staje się zmiana adresu firmy na wirtualne biuro.

Zmiana adresu firmy na wirtualne biuro

Dominacja internetu w biznesie stała się faktem. Każda firma wykorzystuje go w swojej działalności, a niektóre przedsiębiorstwa są w stanie przenieść większą część swoich działań do sieci. Fizyczna forma spotkań pozostaje ograniczona do negocjacji z klientami czy szkoleń. Czy uważasz, że w takim wymiarze opłacanie miesięcznego czynszu za lokal biurowy będzie miało sens? Dużo lepszym rozwiązaniem okazuje się zmiana adresu działalności gospodarczej na biuro wirtualne. 

E-biuro daje wszystko, co lokale komercyjne, za ułamek ich ceny. Dzięki naszej usłudze otrzymujesz rozpoznawalną lokalizację dla swojej firmy. Nie ma lepszego miejsca w Poznaniu niż ulica Półwiejska, będąca centrum biznesowym miasta. Taki adres otrzymasz, korzystając z naszych usług wirtualnego biura. Nie musisz się przeprowadzać, a także ponosić ogromnych kosztów przestrzeni komercyjnej – biuro wirtualne staje się dostępne od zaraz!

Zmiana adresu firmy na biuro wirtualne – zakres oferty

Jeśli podjąłeś decyzję o zmianie adresu firmy na nasze e-biuro na Półwiejskiej, z pewnością ucieszy Cię fakt, że to nie koniec propozycji. W ramach jednego pakietu cenowego zyskujesz ponadto dostęp do profesjonalnej sali konferencyjnej. Możesz tam przeprowadzać wszelkie spotkania i szkolenia. 

Nasze biuro wyróżnia się wysokim standardem i pełnym przygotowaniem audiowizualnym. Odciążymy Cię także w kwestii zarządzania korespondencją. Nie ominie Cię żadna ważna informacja. Twoją korespondencję możemy zeskanować natychmiast po odbiorze i przesłać na podany adres mailowy.

Zmiana adresu działalności gospodarczej na biuro wirtualne przynosi oszczędności finansowe i czasowe. Pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności i zgłoszenia zmiany lokalizacji do odpowiednich instytucji. Wszystkie opisane powyżej korzyści otrzymasz u nas za maksymalną kwotę 120 zł miesięcznie lub 720 zł rocznie. Podpisanie umowy online lub fizycznie w naszym biurze rozpoczyna nowy etap dla Twojej firmy, prowadząc ją w stronę większych zysków.

wirtualne biuro